O nás

Sme spoločnosť poskytujúca tovar a služby v oblasti tlače a spotrebného materiálu už viac ako 9 rokov. V našom e-shope ponúkame kvalitné a cenovo výhodné kompatibilné atramentové náplne a laserové tonery. Z našej širokej ponuky si vyberie každý. Ponúkame tonery a náplne do tlačiarní najobľúbenejších značiek ako Brother, Canon, Epson či HP. Máme tiež veľký sortiment fotopapierov.

Často sa stretávame s názorom, že kompatibilné tonery sú horšie, nevydržia tak dlho ako originály, alebo že sú vytlačené stránky nekvalitné. Samozrejme sa to môže stať pokiaľ nakupujete tieto náplne do tlačiarní od neoverených predajcov.
V našom obchode nájdete tonery a náplne do tlačiarní len od renomovaného výrobcu, ktoré produkty sa predávajú vo viac ako 60 krajinách po celom svete. Všetky tieto produkty sú certifikované (ISO 9001) a spĺňajú najvyššie kritéria kvality tlače. Kúpou týchto kompatibilných (alternatívnych) tonerov a náplní do tlačiarní môžete ušetriť až 80% nákladov na tlač v porovnaní s originálmi. 

Keďže sa snažíme zaručiť kvalitu nami predávaných tonerov, ponúkame vám jedinečnú záruku spokojnosti. Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás vždy na prvom mieste. Vďaka našej jedinečnej záruke spokojnosti sa nemusíte obávať nákupu kompatibilných tonerov a náplní do tlačiarní. Nefunguje vám náš toner, alebo ste si objednali zlý druh náplne? Nevadí. Pošlite nám ho späť a po dohode s vami vám vrátime peniaze, alebo odošleme nový tovar.